• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Wycieczka do Białegostoku

dsc0010327 października uczniowie z klas czwartych i piątej pod opieką: p. Elżbiety Szulak, p. Justyny Mirończuk, p. Anny Zdunek i p. Danuty Semeniuk wzięli udział w jednodniowej wycieczce do Białegostoku. Program wyjazdu obejmował spektakl w Teatrze Lalek pt. „Pod-grzybek", wstęp do aquaparku znajdującego się na terenie Hotelu Gołębiewskiego i posiłek w Mc'Donalds. Uczestnicy wycieczki przeszli się także po Pałacu Branickich, w którym obecnie znajduje się białostocka Akademia Medyczna oraz zwiedzili katedrę p.w. Wniebowzięcia N.M.P.

Uczniowie wracali do domów w wyśmienitych nastrojach, z głowami pełnymi radosnych wspomnień z aquaparku oraz niezapomnianych wrażeń związanych ze sztuką, która podejmowała temat śmierci jako oczywistego końca życia na ziemi.

Międzynarodowy ...
Międzynarodowy turniej szachowy Międzynarodowy turniej szachowy
Międzynarodowy ...
Międzynarodowy turniej szachowy Międzynarodowy turniej szachowy
Międzynarodowy ...
Międzynarodowy turniej szachowy Międzynarodowy turniej szachowy
Międzynarodowy ...
Międzynarodowy turniej szachowy Międzynarodowy turniej szachowy

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube