• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Konkurs recytatorski

dsc00050Już po raz kolejny w naszej szkole, tym razem 27 października, odbył się Jesienny Konkurs Recytatorski przygotowany przez p. Małgorzatę Adamiuk i p. Annę Zdunek. W tym roku jego hasło przewodnie brzmiało: „Podróż do krainy baśni i legend". W pierwszej części uczniowie z klas młodszych i starszych recytowali po jednej baśni lub legendzie, w drugiej zaś prezentowali utwory poetów anglojęzycznych.

Spośród uczniów recytujących baśnie jury w składzie: p. Lidia Kowaluk, p. Elżbieta Szulak, p. Justyna Mirończuk, p. A. Zdunek i p. Małgorzata Adamiuk nagrodziło I miejscem Edytę Wyrodek z kl. VIa, II - Martę Wyrodek z kl. IIb, a III - Ewę Arasymowicz z kl. IVb. Wyróżnienie otrzymał Cezary Kirczuk z kl. VIa. Po części anglojęzycznej przyznano zaś następujące nagrody: I miejsce - Paulina Siliwoniuk z kl. VIb, II - Wiktoria Semeniuk z kl. IVb, III zaś - Maciej Majczyna z kl. IVb.
W drugim etapie konkursu „Podróż do krainy baśni i legend", który odbędzie się 6. listopada naszą szkołę reprezentować będzie Marta Wyrodek z klasy p. Ewy Sowy.
Wszystkim laureatom tegorocznego konkursu recytatorskiego składamy serdeczne gratulacje!

Konkurs recytat...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs recytat...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs recytat...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs recytat...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs recytat...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs recytat...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs recytat...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs recytat...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs recytat...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs recytat...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs recytat...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube