• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

II Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “Nałęczowska Nutka” 2009

2W dniu 23 października 2009r. odbył się finał II Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nałęczowska Nutka".

W czasie tych eliminacji 3 miejsce zajęła Martyna Wojciechowska - uczennica klasy III a.

Festiwal został zorganizowany przez Prywatną Szkołę Muzyczną w Nałęczowie. Każdy uczestnik musiał zaprezentować dwa utwory z własnym podkładem muzycznym. Prezentacje były oceniane w trzech kategoriach wiekowych: 7-10; 11-13 i 14-19 lat. Martynka przygotowała dwie piosenki „Co się stało z mamą" i „Odpowiedz mamo".

Festiwal został przeprowadzony w dwóch etapach:
I etap - przesłanie kasety „demo" z nagraniem dwóch utworów. O zakwalifikowaniu do półfinału zdecydowało jury po przesłuchaniu taśm z nagraniami.

Przy ocenie wokalistów brano pod uwagę;

 • dobór repertuaru z uwzględnieniem wieku wykonawcy,
 • dobór muzyki, emisja głosu, dykcja,
 • technika wykonawcza,
 • ogólny wyraz artystyczny.

Do II etapu w kategorii Martynki, 7-10 lat, zakwalifikowało się 11 osób, z różnych miast Polski, w tym także z Ukrainy i Białorusi.

II etap - konkursu odbył się 23.10.2009r - w Pałacu Małachowskich w Nałęczowie z udziałem osób wytypowanych.

Finał - 24.10.2009r.- Koncert Galowy także w Pałacu Małachowskich w Nałęczowie z udziałem osób nagrodzonych, wyróżnionych i zaproszonych Gwiazd Koncertu.

Martynka jest bardzo szczęśliwa z zajęcia miejsca na „podium" w Międzynarodowym Festiwalu mówiąc: „YES, YES, YES .......... Udało się, warto pracować, uczyć się, ćwiczeń .......".

XVII Edycja "Tu...
XVII Edycja XVII Edycja
XVII Edycja "Tu...
XVII Edycja XVII Edycja
XVII Edycja "Tu...
XVII Edycja XVII Edycja
XVII Edycja "Tu...
XVII Edycja XVII Edycja

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube