• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Sprzątanie świata

Przyłączamy się do akcji „Sprzątanie świata"


dscf068921 września, jak co roku, nasza szkoła wzięła udział w międzynarodowej akcji „Sprzątanie świata", która ma na celu propagowanie działań mających powstrzymać proces degradacji środowiska. Swój udział w tym szczytnym przedsięwzięciu rozpoczęliśmy od apelu poświęconego ekologii, który - wraz z występującymi w nim uczniami - przygotowała pani Elżbieta Szulak. Kolejnym punktem programu był pokaz mody ekologicznej, przygotowany przez uczniów klas starszych i ich wychowawców. Każdą z klas reprezentowała modelka (a klasę V model!) ubrana w strój ekologiczny.

Niezbędnym dodatkiem jej (jego) kreacji była „eko-torba" wykonana wcześniej przez uczniów. Wyjściu modelki - modela towarzyszyli też uczniowie skandujący hasło, które propagowało zachowania przyjazne środowisku. Następnie dwuosobowe reprezentacje klas IV-VI wzięły udział w konkursie ekologicznym. Najlepsi okazali się przedstawiciele klasy IVa, którzy w nagrodę otrzymali globusy. Po rozstrzygnięciu konkursu wiedzy o ekologii uczniowie z klas starszych wraz z wychowawcami przeszli ulicą Jatkową i Placem Wolności niosąc transparenty, na których widniały hasła promujące ekologię na co dzień. Kolumna uczniów prowadzona przez kolorowo ubrane modelki przyciągała uwagę przechodniów, którzy przystawali i czytali niesione przez dzieci hasła. Ostatnim punktem programu był turniej rowerowy zorganizowany przez pana Dariusza Denickiego, w którym wystartowali przedstawiciele klas V i VI.
Udział naszych uczniów w akcji „Sprzątania świata" miał uświadomić im, że czystość naszej planety zależy nie tylko od wielkich organizacji stojących na straży ochrony środowiska, ale także od każdego z nich.

Rozpoczęcie rok...
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Rozpoczęcie rok...
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Rozpoczęcie rok...
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Rozpoczęcie rok...
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Rozpoczęcie rok...
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Rozpoczęcie rok...
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Rozpoczęcie rok...
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Rozpoczęcie rok...
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Rozpoczęcie rok...
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube