• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

Od 01.02.2021 w szkolnej stołówce wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków zamowposilek.pl”.  Możliwość rejestracji jest już uruchomiona.

 Każdy kto chce korzystać z posiłków musi zalogować się jako użytkownik w tej aplikacji. Nie będą już wydawane dotychczasowe papierowe karty obiadowe. Płatności za zamówione posiłki również będą przyjmowane przelewem bankowym – przez aplikację.

Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link: https://bit.ly/3awFVNS

 lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

jak się zarejestrować: https://www.youtube.com/watch?v=mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki: https://www.youtube.com/watch?v=d-c0r6f06Po&t=168s

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki (przedpłaty) a potem złożyć zamówienie. Zamówienia na miesiąc LUTY prosimy złożyć jak najszybciej, FINALNIE DO 05.02. Po tym czasie zamówienia nie będą przyjmowane.

Zaliczkę ( przedpłatę)  można wpłacić zwykłym przelewem (system generuje druk przelewu) lub za pomocą transakcji online w systemie TPAY. Każdy z Państwa po zarejestrowaniu ma przypisane indywidualne konto, prosimy nie przekazywać go innym osobom. Wpłata online umożliwia zamawianie posiłków już po kilku chwilach,  natomiast wpłata zwykłym przelewem po 2-3 dniach  - po  zaksięgowania wpłaty na koncie w systemie.

Po zarejestrowaniu ucznia w systemie, przed pierwszym wydaniem posiłku każdy uczeń otrzyma od wychowawcy swój indywidualny breloczek umożliwiający odbiór posiłku.  Breloczek  jest to indywidualna elektroniczna karta obiadowa, która trzeba mieć przy sobie w momencie odbioru posiłku.

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu poprzedzającym dostarczenie posiłku do godziny 14:30.

Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony. Jak to zrobić:-w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”. -następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką -kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”-pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

 
Copyright © 2021. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube