• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Jesienny Konkurs Recytatorski

20201106 122541

Wyniki Jesiennego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Egzamin z życia" 

Klasy I-III

I miejsce Michał Kulpa                 IIIb

II miejsce Wiktoria Idzikowska     IIa

III miejsce Ewa Stężała                IIIb

Wyróżnienia

Aleksandra Tarasiuk                    IIb

Mateusz Jakubczyk                     IIa

Klasy IV-VII

I miejsce Maria Florek                 VIIb

II miejsce Maja Skolimowska        VIa

III miejsce Kamil Rogalski           VIIb

Wyróżnienie

Bartosz Kozłowski                        Via

GRATULACJE! Dyplomy wszystkim uczestnikom i nagrody książkowe laureatom konkursu czekają w szkolnej bibliotece.

Jesienny Konkur...
Jesienny Konkurs Recytatorski Jesienny Konkurs Recytatorski
Jesienny Konkur...
Jesienny Konkurs Recytatorski Jesienny Konkurs Recytatorski
Jesienny Konkur...
Jesienny Konkurs Recytatorski Jesienny Konkurs Recytatorski
Jesienny Konkur...
Jesienny Konkurs Recytatorski Jesienny Konkurs Recytatorski
Jesienny Konkur...
Jesienny Konkurs Recytatorski Jesienny Konkurs Recytatorski
Jesienny Konkur...
Jesienny Konkurs Recytatorski Jesienny Konkurs Recytatorski
Jesienny Konkur...
Jesienny Konkurs Recytatorski Jesienny Konkurs Recytatorski
Jesienny Konkur...
Jesienny Konkurs Recytatorski Jesienny Konkurs Recytatorski
Jesienny Konkur...
Jesienny Konkurs Recytatorski Jesienny Konkurs Recytatorski
Jesienny Konkur...
Jesienny Konkurs Recytatorski Jesienny Konkurs Recytatorski
Jesienny Konkur...
Jesienny Konkurs Recytatorski Jesienny Konkurs Recytatorski
Jesienny Konkur...
Jesienny Konkurs Recytatorski Jesienny Konkurs Recytatorski

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube