• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

NIEZŁE ZIÓŁKO

DSC 4684W wojewódzkim konkursie pod hasłem "Niezłe ziółko" zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski w Lublinie z naszej szkoły zostali wyróżnieni:

WIKTORIA IDZIKOWSKA

i

MATEUSZ JAKUBCZYK

Uczniowie z klasy 2a pod kierunkiem pani Doroty Sokowskiej w wakacje zgłębiali wiedzę o ziołach (rozpoznawanie, uprawa, zastosowanie kulinarne i w medycynie domowej) i w atmosferze zabawy, podczas realizacji zadań podejmowanych w gronie rodzinnym stworzyli piękne albumy.

Komisja Konkursowa doceniła inwencję i pomysłowość w podejściu do tematu, bogactwo sprawozdania, dokładność obserwacji każdego etapu rozwoju rośliny oraz walory artystyczne. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w październiku, ale ze względów epidemicznych laureaci pocztą odebrali bardzo atrakcyjne nagrody m.in. mieszankę dzikich roślin przyjazną pszczołom do zasiania w przydomowym ogrodzie.

Gratulujemy i mamy nadzieję obejrzeć na wiosnę, chociaż na zdjęciach, piękne łąki kwietne.

DSC 4684

Obraz 244.jpg

Obraz 243.jpg

 

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube