• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Edukacja – Jedynki pasja

dsc 4764Zdalna edukacja w naszej Szkole ruszyła pełną parą! Nauczyciele stają za biurkiem (i na głowie ;) mając przed ekranem komputerów swoich uczniów i z wielkim zaangażowaniem uczą… tłumaczą, liczą, opowiadają, śpiewają, rysują, inspirują, aby jak najbardziej efektywnie przekazać swoją wiedzę. Pani pielęgniarka czuwa nad zdrowiem wszystkich przychodzących do szkoły. W bibliotece przybywa dużo nowych, pięknych, mądrych książek, z nadzieją, że już wkrótce trafią do Amelek, Antków, Bartków, Franków, Karolin, Lenek, Magdalen, Mateuszów, Michałów, Oliwek, Olków, Szymonów, … … … … … (tu jest miejsce na Twoje imię ;) z ogromną pasją czytania. Bardzo, ale to bardzo Was tu brakuje, nie możemy doczekać się gwaru na korytarzach.

Pozdrawiamy gorąco z naszej drogiej Jedynki

Edukacja – Jedy...
Edukacja – Jedynki pasja Edukacja – Jedynki pasja
Edukacja – Jedy...
Edukacja – Jedynki pasja Edukacja – Jedynki pasja
Edukacja – Jedy...
Edukacja – Jedynki pasja Edukacja – Jedynki pasja
Edukacja – Jedy...
Edukacja – Jedynki pasja Edukacja – Jedynki pasja
Edukacja – Jedy...
Edukacja – Jedynki pasja Edukacja – Jedynki pasja
Edukacja – Jedy...
Edukacja – Jedynki pasja Edukacja – Jedynki pasja
Edukacja – Jedy...
Edukacja – Jedynki pasja Edukacja – Jedynki pasja
Edukacja – Jedy...
Edukacja – Jedynki pasja Edukacja – Jedynki pasja
Edukacja – Jedy...
Edukacja – Jedynki pasja Edukacja – Jedynki pasja
Edukacja – Jedy...
Edukacja – Jedynki pasja Edukacja – Jedynki pasja
Edukacja – Jedy...
Edukacja – Jedynki pasja Edukacja – Jedynki pasja
Edukacja – Jedy...
Edukacja – Jedynki pasja Edukacja – Jedynki pasja
Edukacja – Jedy...
Edukacja – Jedynki pasja Edukacja – Jedynki pasja
Edukacja – Jedy...
Edukacja – Jedynki pasja Edukacja – Jedynki pasja

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube