• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Uwaga – KONKURS!

uwaga konkurs          

  Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie „Żyję w Niepodległej!”.

Co trzeba zrobić?   

Zastanowić się nad tym, jak wygląda moje życie dzięki temu, że Polska jest wolna. Jak spędzam czas? Jakie mam plany? O czym marzę? Jak wygląda mój świat, moja ulica, moje miasto … - a potem wykonać w dowolnej technice plastycznej na kartce A3 pracę, która będzie pokazywała Wasze życie w niepodległej Polsce. Chciałybyśmy, żebyście docenili fakt mieszkania i dorastania w wolnym kraju, a także pamiętali, że nie wszystkie dzieci mają taką możliwość. Nadal są państwa, gdzie toczą się walki i giną ludzie, także Wasi rówieśnicy.

Na prace czekamy do 26 października 2020 roku. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: uczniów klas I – IV oraz uczniów klas VI – VIII. Nagrodzone i wyróżnione prace pokażemy na szkolnej wystawie w ramach obchodów Święta Niepodległości.         

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie!

                                                                            Organizatorzy: p. Iwona Kulpa, p. Beata Beczek

Copyright © 2021. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube