• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

„MAT – FOTO” – matematyczne wspomnienia z wakacji

motylWakacje, słońce i fajny odpoczynek, to przed Wami Drodzy Uczniowie i tego Wam życzymy zachęcając jednocześnie do udziału w wakacyjnym konkursie „Mat – foto”, będzie  to okazja do poszukiwania, matematyki  w otaczającym Was świecie.

Celem konkursu jest pokazanie różnych wizerunków matematyki i tego, że otacza ona nas wszystkich, jest z nami zawsze i wszędzie (nawet na wakacjach).

Zdjęcia w wersji elektronicznej proszę przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając imię i nazwisko autora, klasę i tytuł zdjęcia, oraz gdzie jest ukryta matematyka. Jeśli na zgłaszanych do konkursu zdjęciach będą widniały wizerunki osób, to uczestnik konkursu jest zobowiązany uzyskać zgodę tej osoby na prezentację wizerunku (najlepiej by było gdyby na fotografiach nie było osób). Najładniejsze prace zostaną zaprezentowane społeczności szkolnej w dodatku matematycznym „Matematyka jest ciekawa”.Image 3

Do udziału w konkursie zapraszam uczniów klas IV-VIII.

Nauczyciele matematyki pozdrawiają i życzą matematycznych wakacji

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube