• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Grudniowe wydarzenia w 1b

dsc05606Tradycyjnie 6 grudnia2018r. w klasie gościliśmy św. Mikołaja, który hojnie obdarował wszystkich. Po wizycie dostojnego gościa wspaniale się bawiliśmy.

Ponieważ zbliżały się Święta Bożego Narodzenia postanowiliśmy, wraz z kolegami z klasy 1a, wybrać się do „Wioski Świętego Mikołaja” w Pomigaczach. Tam mieliśmy przyjemność po raz kolejny spotkać św. Mikołaja oraz poznać jego Elfy. W warsztatach elfów przygotowaliśmy ozdoby, uczyliśmy się tańca i napisaliśmy list do Mikołaja z prośbą o świąteczne niespodzianki. Listy opieczętowane mikołajkową pieczęcią wysłaliśmy na jego poczcie. Mogliśmy również obejrzeć chatę „Świętego”. Brzydka pogoda utrudniła nam bliższe poznanie zwierząt w mikołajkowym gospodarstwie.

Nastrój świąteczny spowodował, że postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę do zaprzyjaźnionego Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Białej Podlaskiej by przygotować pierniczki. Czekały tam na nas pierniki upieczone kształcie choinek i gwiazdek, które pięknie ozdobiliśmy. Te cudeńka ozdobią nasze świąteczne stoły.

W ostatnim dniu nauki przed świętami zgodnie z tradycją uczestniczyliśmy w szkolnych „Jasełkach” oraz złożyliśmy sobie życzenia podczas klasowego spotkania wigilijnego.

Grudniowe wydar...
Grudniowe wydarzenia w 1b Grudniowe wydarzenia w 1b
Grudniowe wydar...
Grudniowe wydarzenia w 1b Grudniowe wydarzenia w 1b
Grudniowe wydar...
Grudniowe wydarzenia w 1b Grudniowe wydarzenia w 1b
Grudniowe wydar...
Grudniowe wydarzenia w 1b Grudniowe wydarzenia w 1b
Grudniowe wydar...
Grudniowe wydarzenia w 1b Grudniowe wydarzenia w 1b
Grudniowe wydar...
Grudniowe wydarzenia w 1b Grudniowe wydarzenia w 1b
Grudniowe wydar...
Grudniowe wydarzenia w 1b Grudniowe wydarzenia w 1b
Grudniowe wydar...
Grudniowe wydarzenia w 1b Grudniowe wydarzenia w 1b
Grudniowe wydar...
Grudniowe wydarzenia w 1b Grudniowe wydarzenia w 1b
Grudniowe wydar...
Grudniowe wydarzenia w 1b Grudniowe wydarzenia w 1b
Grudniowe wydar...
Grudniowe wydarzenia w 1b Grudniowe wydarzenia w 1b
Grudniowe wydar...
Grudniowe wydarzenia w 1b Grudniowe wydarzenia w 1b
Grudniowe wydar...
Grudniowe wydarzenia w 1b Grudniowe wydarzenia w 1b

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube