• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Ognisko IVb

20181002 125647Dnia 02.10.2018 klasa IV b brała udział w ognisku integracyjnym w pobliskim Wod-Kanie, podczas którego dzieci uczestniczyły w rozgrywkach sportowych –meczu piłki nożnej, zabawach i grach z rywalizacją, a także w zabawach umysłowych.  Dodatkową, nieplanowaną atrakcją była słodka niespodzianka jednej z mam, pani Smyk, która przyniosła pyszne i ciepłe bułeczki domowej roboty.

Następną niespodziankę sprawił nam kolejny rodzic, pan Bystrzyński pracujący w Wod-Kanie, który pooprowadzał nas po całym obiekcie. Opowiedział, skąd się bierze woda, jak się ją wydobywa i jak oczyszcza, aby była zdatna do użycia. Dzieci miały okazję zobaczyć od podszewki, jak wygląda wydobycie i dystrybucja wody. Ponieważ wszyscy świetnie się bawili i najedli pieczonymi własnoręcznie kiełbaskami, czas minął bardzo szybko i przyjemnie. Dziękuję rodzicom za pomoc. MK

Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb
Ognisko IVb
Ognisko IVb Ognisko IVb

Copyright © 2021. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube