• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2008/2009

Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2008/2009
 • I m – ce Michał Mikołajuk w XVIII Ogólnopolskich Indywidualnych Biegach Przełajowych im. Bohaterskich Lotników Podlasia w kategorii klas II (03.10.2008r)
 • I m – ce Tomasz Andrzejuk w XVIII w Ogólnopolskich Indywidualnych Biegach Przełajowych im. Bohaterskich Lotników Podlasia w kategorii klas V (03.10.2008r)
  III m – ce w Półfinale mini piłki nożnej dziewcząt (08.10.2008r)
  IV m – ce w Półfinale mini piłki nożnej chłopców (10.10.2008r)
  II m – ce Oktabiańczuk Agnieszka w Finale Miasta Biała Podlaska w Pływaniu Indywidualnym dziewcząt 50 m stylem klasycznym (20.11.2008r) – awans do rejonu w Międzyrzecu Podlaskim
  IV m – ce Weronika Krasa j.w.
  IV m – ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Szachach Drużynowych (Weronika Krasa, Wojtek Gardys, Jan Jobda, Czarek Kirczuk) (28.11.2008r.)
  IV m – ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Mini Siatkówce chłopców „2” (27.02.2009r. )
  III m – ce Paulina Nestorowicz w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnych biegach Przełajowych rocz. 1997. (17.04.2009r )
  I m –ce w Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt kl. IV ( 23.04.2009r. )
  V m – ce w Finale Miasta Biała Podlaska w czwórboju lekkoatletycznym chłopców (11.05.2009r.)


Osiągnięcia sportowe uczniów należących do UKS-u „Jedynka”

 • I m - ce Hubert Ostrowski w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców kl. V - VI (16.X. 2008r.) uzyskał awans do Rejonu w Borkach.
  III m - ce Paulina Michałowska w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V – VI
  (16.X..2008r.) uzyskała awans do Rejonu w Borkach.
  IV m – ce Igor Niewiadomski w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców kl. IV i mł. (16. X. 2008r.) uzyskał awans do Rejonu w Borkach.
  II m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców kl. IV i mł. (Igor Niewiadomski , Patryk Tymiński ) ( 15.01.2009r.)
  II m – ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców kl. V – VI (Wojciech Gardys, Hubert Ostrowski , Czarek Kirczuk) (15.01.2009r.)
  III m – ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt kl. IV i mł. (Paulina Skakun, Sylwia Pradziuch ) (15.01.2009r.)
  V m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V –VI (Magda Jackiewicz, Paulina Michałowska ) (15.01.2009r.)
Copyright © 2021. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube