• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2011/2012

Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2011/2012

· III m - ce Elwira Samarczenko w Indywidualnych Biegach Przełajowych (07.10.2011r.)

· VII m - ce Elwira Samarczenko w Finale Wojewódzkim Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii klas V (Adamów 06.10.2011r.)

· I m - ce Wiktoria Semeniuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Pływaniu stylem grzbietowym (16.11.2011r) - awans Rejon

· III m - ce Majczyna Maciej w Finale Miasta Biała Podlaska w Pływaniu stylem dowolnym (16.11.2011r) - awans Rejon

· II m - ce Wiktoria Semeniuk w Finale Rejonu w Pływaniu stylem grzbietowym - awans Województwo Lubelskie

· XI m - ce Wiktoria Semeniuk w Finale Wojewódzkim w Pływaniu stylem grzbietowym (07.12.2011r) w Zamościu

· III m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowych Szachach (Igor Semeniuk, Marcin Samsoniuk, Karol Fedoruk, Kinga Piekutowska ) (08.12.2011r)

· I m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w mini piłce nożnej dziewcząt kl. VI - awans do Rejonu (14.05.2012r)

· II m - ce w Finale Rejonu w mini piłce nożnej dziewcząt kl. VI w Radzyniu Podlaskim

Osiągnięcia sportowe uczniów należących do Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka"

- I m - ce „UKS Jedynka" w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Piłce Nożnej dziewcząt klas VI - I gimnazjum (14.09.2011r.)

- I I m - ce „UKS Jedynka" w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Piłce Nożnej dziewcząt klas IV - V (13.09.2011r.)

- III m - ce „UKS Jedynka" w Finale Miasta Biała Podlaska w „XII w Turnieju Piłki Nożnej z Podwórka na Stadion" w kat. dziewcząt z klas III (26.04.2012r).

- III m - ce „UKS Jedynka" w Finale Miasta Biała Podlaska w „XVII Turnieju Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa" w kategorii dziewcząt z klas IV (24.04.2012r)

- I m - ce Daniela Romaniuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI ( 26.10. 2011r.) uzyskała awans do Rejonu w Parczewie.

- I I m - ce Zuzanna Michalczuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI

( 26.X.2011r.) uzyskała awans do Rejonu w Parczewie.

- I m - ce Patryk Tymiński w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców kl. V - VI ( 26.10. 2011r.) uzyskał awans do Rejonu w Parczewie.

- II m - ce Paweł Szymczuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców kl. IV i młodsi ( 26. X. 2011r.) uzyskał awans do Rejonu w Parczewie

- III m - ce Mateusz Winiarek w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców kl. IV i młodsi ( 26. X. 2011r.) uzyskał awans do Rejonu w Parczewie

- III m - ce Zuzanna Weresa w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi ( 26. X. 2011r.) uzyskała awans do Rejonu w Parczewie

- - IV m - ce Karolina Klimkowska w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi ( 26. X. 2011r.)

- I m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI (Zuzanna Michalczuk , Daniela Romaniuk) - awans do Rejonu w Parczewie (11.01.2012r).

- I m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców kl. V - VI (Patryk Tymiński , Piotr Sokolnicki)- awans do Rejonu w Parczewie (11.01.2012r).

- I m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców kl. IV i młodsi (Paweł Szymczuk, Mateusz Winiarek) - awans do Rejonu w Parczewie (11.01.2012r).

- III m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi (Karolina Klimkowska, Zuzanna Weresa ) - (11.01.2012r).

Copyright © 2021. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube