• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2010/2011

Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2010/2011

· X m - ce Elwira Samarczenko w Finale Wojewódzkim Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii klas IV (Adamów 20.10.2010r)

· II m - ce Wiktoria Semeniuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Pływaniu stylem grzbietowym (16.11.2010r) - awans Rejon

· V m -ce Wiktoria Semeniuk w Finale Rejonu w Pływaniu stylem grzbietowym (26.11.2010r)

· III m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowych Szachach ( Igor Niewiadomski, Mikołaj Beczek, Wróblewski Tomek, Szyluk Honorata) (09.12.2010r)

· II m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w mini piłce nożnej dziewcząt kl. VI ( 19.04.2011r.)

· III m - ce Igor Niewiadomski w Finale Miasta Biała Podlaska w Tenisie ziemnym chłopców kl. VI (19.05.2011r).

· V m - ce Tomasz Wróblewski w Finale Miasta Biała Podlaska w Tenisie ziemnym chłopców kl. VI (19.05.2011r).

· III m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt klas IV (25.05.2011r.)

Osiągnięcia sportowe uczniów należących do Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka"

- I m - ce Zuzanna Michalczuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi. ( 09.XI. 2010r.) uzyskała awans do Rejonu w Parczewie.

- I m - ce Paulina Skakun w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI

( 09.XI.2010r.) uzyskała awans do Rejonu w Parczewie.

- III m - ce Daniela Romaniuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI ( 09. XI. 2010r.) uzyskała awans do Rejonu w Parczewie

- V m - ce Igor Niewiadomski w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców kl. V - VI

( 09.XI.2010r.)

- V m - ce Zuzanna Michalczuk w Finale Rejonu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi. ( Parczew - 18.XI. 2010r).

- VIII m - ce Paulina Skakun w Finale Rejonu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI ( Parczew - 19.XI. 2010r).

- I m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi. (Zuzia Michalczuk , Elwira Samarczenko) - awans do Rejonu w Borkach (16.12.2010r).

- III m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI (Skakun Paulina ,Sylwia Pradziuch) - (16.12.2010r).

- III m - ce w eliminacjach XI Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku w kategorii dziewcząt klas III

- III m - ce w eliminacjach XVI Turnieju Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa w kategorii dziewcząt klas IV

- III m - ce w Finale II Edycji „Grassrots Day" w Piłce Nożnej chłopców 7 - 9 lat (25.05.2011r.)

Copyright © 2021. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.


Facebook youtube