• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

Kącik modnej nastolatki: bransoletki z muliny

Hey . Witam w kąciku modnej nastolatki . Chciałbym wam zaproponować sprzedaż bransoletek z muliny a także naukę robienia ich . Zamieszczę tutaj zdjęcia niektórych z moich bransoletek . Jeśli będziesz chciała kupić taką bransoletkę to zgłoś się do mnie w szkole :) lub na mój nr telefonu 510896583 albo na gg : 6019041. Będziesz musiała podać takie wiadomości : 3 kolory wybrane na bransoletkę , i czy te wzrorki mają być długie czy krótkie a także to czy bransoletka ma być długa czy średnia .Cena jednej takiej bransoletki to 1,20 zł a nauka bezpłatna tylko musisz miec swoje 4 wybrane przez siebie kolory muliny .Jeśli chodzi o wygląd tych bransoletek proszę się zgłosić do mnie :) No więc to tyle :) Czekam na wasze zgłoszenia . Narqa .Laughing

Zdrowie naszych oczu

W dzisiejszym artykule chciałabym szczególną uwagę poświęcić naszym oczom. Nie pod względem koloru i pięknosci lecz zdrowotnym. Chciałabym bowiem zaapelować do osób siedzących nadmierną ilość

Czytaj więcej...

Jak mądrze jeść?

W dzisiejszym artykule podam wam kilka rad jak się zdrowo odżywiać. Zapoznam was z piramidą zdrowego żywienia, a dzisiejszym mottem stanie się hasło " W zdrowym ciele zdrowy duch".

Czytaj więcej...

Moda 2011 - czerwień i czerń

Czarny kolor jest uznawany za klasykę: czarne spodnie, czarny żakiet, czarna spódnica, buty i torebka. Czerń jest od zawsze modna. Ważne jest  łączenie czerni z innymi kolorami. Łączenie czerni z czerwienią jest bardzo modne oraz bardzo ładnie wygląda. Bardzo modne w sezonie zimowym 2010/2011 mają być...

Czytaj więcej...

Jak wykonać dobrą rozgrzewkę?

imagesCzasem nie wiemy jak wykonać dobrą rozgrzewkę. Ważne jest bowiem, aby rozciągnąć dobrze wszystkie mięśnie, pobiegać oraz rozgrzać stawy. Można wykonać te ćwiczenia według pewnego schematu. Oto jeden z nich:

1. TRUCHT - powinien się znależć w każdej rozgrzewce. Minimum 5 minut.

Czytaj więcej...

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.