• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Pasowanie na przedszkolaka

20171011 16282111 października odbyła się w naszej szkole uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Był to pierwszy ważny debiut przedszkolaków. Dzieci były bardzo dumne z tego, że mogą wystąpić przed swoimi rodzicami i pokazać im to, czego się nauczyły.Zaraz po przywitaniu wszystkich gości przez Panią dyrektor Małgorzatę Kaczmarczyk nastąpiła część artystyczna w wykonaniu dzieci.
Dzieci recytowały wiersze, przeplatane śpiewaniem piosenek ilustrując ruchem ich treść. Rodzice byli zachwyceni i dumni ze swoich pociech. Za piękny występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami!

Po występie maluchy zostały uroczyście pasowane na przedszkolaka. Pani dyrektor Małgorzata Kaczmarczyk i Pani wicedyrektor Joanna Golach dokonały aktu pasowania zaczarowanym ołówkiem, położonym na ramieniu każdego dziecka. Następnie wręczyły pamiątkowe dyplomy, kredki i „zaczarowane” kredki wypełnione cukierkami.

Naszym nowo pasowanym przedszkolakom życzymy uśmiechu i wiele radości na każdy dzień pobytu w przedszkolu!

Dzieci przygotowała p. Barbara Szewc - Juchimiuk z pomocą p. Agnieszki Sałuch.

Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na pr...
Pasowanie na przedszkolaka Pasowanie na przedszkolaka

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.