• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

witaj szkolo4 września 2017r.  zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Godz. 9.00- spotkania z wychowawcami:

1a - p. Bożena Krawczyk-Matysek sala nr 14

1b – p. Ewa Sowa sala nr 13

3a - p. Małgorzata Stasiuk sala nr 9

3b – p. Dorota Sokowska sala nr 16

4a – p. Dariusz Denicki sala nr 8

4b – p. Anna Zdunek sala nr 6

5a – p. Małgorzata Adamiuk sala nr 7

6a – p. Elżbieta Szulak sala nr 124 w budynku gimnazjum

7a – p. Barbara Kacprowska sala nr 126 w budynku gimnazjum

O godzinie 10.00 serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 0 – 7 wraz z wychowawcami i rodzicami na UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018, które odbędzie się na hali sportowej.

Godz. 9.00- spotkania z wychowawcami:

1a - p. Bożena Krawczyk-Matysek sala nr 14

1b – p. Ewa Sowa sala nr 13

3a - p. Małgorzata Stasiuk sala nr 9

3b – p. Dorota Sokowska sala nr 16

4a – p. Dariusz Denicki sala nr 8

4b – p. Anna Zdunek sala nr 6

5a – p. Małgorzata Adamiuk sala nr 7

6a – p. Elżbieta Szulak sala nr 124 w budynku gimnazjum

7a – p. Barbara Kacprowska sala nr 126 w budynku gimnazjum

O godzinie 10.00 serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 0 – 7 wraz z wychowawcami i rodzicami na UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018, które odbędzie się na hali sportowej.

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.