• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Wycieczka do Białegostoku

  dsc04738   Dnia 13 czerwca 2017 r. oddział przedszkolny z naszej szkoły, był na wycieczce w Białymstoku pod opieką wychowawczyni Bożeny Krawczyk – Matysek. Grupa dzieci obejrzała przedstawienie pt.: „Robot i motylek” w Teatrze Lalek. Następnie zwiedziła Piwnicę Lalek, poznała legendy o powstaniu Białegostoku, zobaczyła Zespół Pałacowo – Parkowy Branickich, spacerowała po małym Zoo oglądając zwierzęta, a na koniec zawitała do „Fabryki Misia” na salę zabaw, gdzie wspaniale się bawiły dzieci przez 2 godziny. Szczęśliwi i radośni wszyscy wróciliśmy do domów.

Wycieczka do Bi...
Wycieczka do Białegostoku Wycieczka do Białegostoku
Wycieczka do Bi...
Wycieczka do Białegostoku Wycieczka do Białegostoku
Wycieczka do Bi...
Wycieczka do Białegostoku Wycieczka do Białegostoku
Wycieczka do Bi...
Wycieczka do Białegostoku Wycieczka do Białegostoku
Wycieczka do Bi...
Wycieczka do Białegostoku Wycieczka do Białegostoku
Wycieczka do Bi...
Wycieczka do Białegostoku Wycieczka do Białegostoku
Wycieczka do Bi...
Wycieczka do Białegostoku Wycieczka do Białegostoku
Wycieczka do Bi...
Wycieczka do Białegostoku Wycieczka do Białegostoku
Wycieczka do Bi...
Wycieczka do Białegostoku Wycieczka do Białegostoku
Wycieczka do Bi...
Wycieczka do Białegostoku Wycieczka do Białegostoku

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.