• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Konkurs przyrodniczy

img 2495Uczniowie klas I-III naszej szkoły w drugim semestrze wzięli udział w II edycji konkursu przyrodniczego pt. „ Zwiastuny wiosny” organizowanym przez Nadleśnictwo Biała Podlaska. W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkól bialskich i okolicznych gmin. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Dominika Saczuk z klasy 3b zajęła III miejsce, a Michał Pawluczuk z klasy 2a został wyróżniony. Zwycięzców możemy obejrzeć na fotorelacji z uroczystości wręczenia nagród.

 

 

Konkurs przyrod...
Konkurs przyrodniczy Konkurs przyrodniczy
Konkurs przyrod...
Konkurs przyrodniczy Konkurs przyrodniczy
Konkurs przyrod...
Konkurs przyrodniczy Konkurs przyrodniczy
Konkurs przyrod...
Konkurs przyrodniczy Konkurs przyrodniczy
Konkurs przyrod...
Konkurs przyrodniczy Konkurs przyrodniczy
Konkurs przyrod...
Konkurs przyrodniczy Konkurs przyrodniczy
Konkurs przyrod...
Konkurs przyrodniczy Konkurs przyrodniczy
Konkurs przyrod...
Konkurs przyrodniczy Konkurs przyrodniczy
Konkurs przyrod...
Konkurs przyrodniczy Konkurs przyrodniczy
Konkurs przyrod...
Konkurs przyrodniczy Konkurs przyrodniczy

 

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.