• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Mini Liga Matematyczna

img 0331W roku szkolnym 2016-2017 uczniowie klas drugich naszej szkoły brali udział w Bialskiej „Mini Lidze Matematycznej”. Cały rok systematycznie przygotowywali się do kolejnych etapów w klasie 2a pod opieką pani Małgorzaty Stasiuk, a w klasie 2b pani Doroty Sokowskiej. Siedemnastu małych matematyków w pięciu etapach zmagało się z zadaniami matematycznymi. Konkurencja była bardzo duża, gdyż aż 178 z różnych szkół wzięło udział w tym konkursie. Z tego względu bardzo cieszymy się, że czworo uczniów znalazło się w pierwszej dziesiątce, a dwoje zajęło miejsce na podium.

               Dnia 6.06.2017 roku w Szkole Podstawowej nr 3 uczniowie ci wzięli udział w uroczystym podsumowaniu konkursu, podczas którego otrzymali nagrody.

II. miejsce zajął Michał Pawluczk uczeń klasy 2a

III. miejsce zajęła Magdalena Klimaszewska uczennica klasy 2b

IV. miejsce zajęła Małgorzata Furtak uczennica klasy 2b

VI. miejsce zajął Łukasz Struk uczeń klasy 2a

Zwycięzców możemy obejrzeć na fotorelacji z uroczystości wręczenia nagród.

Mini Liga Matem...
Mini Liga Matematyczna Mini Liga Matematyczna
Mini Liga Matem...
Mini Liga Matematyczna Mini Liga Matematyczna
Mini Liga Matem...
Mini Liga Matematyczna Mini Liga Matematyczna
Mini Liga Matem...
Mini Liga Matematyczna Mini Liga Matematyczna
Mini Liga Matem...
Mini Liga Matematyczna Mini Liga Matematyczna
Mini Liga Matem...
Mini Liga Matematyczna Mini Liga Matematyczna
Mini Liga Matem...
Mini Liga Matematyczna Mini Liga Matematyczna
Mini Liga Matem...
Mini Liga Matematyczna Mini Liga Matematyczna
Mini Liga Matem...
Mini Liga Matematyczna Mini Liga Matematyczna
Mini Liga Matem...
Mini Liga Matematyczna Mini Liga Matematyczna
Mini Liga Matem...
Mini Liga Matematyczna Mini Liga Matematyczna

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.