• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

I miejsce w Konkursie „Mój region”

img 20170602 133324W maju odbył się konkurs wiedzy o regionie organizowany przez Muzeum Południowego Podlasia, w którym wzięli udział uczniowie z całego regionu. Po pierwszym etapie testu wiedzy nasz uczeń Łukasz Szydłowski z kl. VIa zakwalifikował się do II etapu i pojechał na wycieczkę. Z tej wycieczki i literatury przedmiotu odbył się II etap – ustny, na którym uczniowie losowali zestawy pytań i musieli wykazać się biegłą znajomością historii i zabytków. Po II etapie Łukasz uplasował się na I miejscu.

2 czerwca w Muzeum Południowego Podlasia odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

I miejsce w Kon...
I miejsce w Konkursie „Mój region” I miejsce w Konkursie „Mój region”
I miejsce w Kon...
I miejsce w Konkursie „Mój region” I miejsce w Konkursie „Mój region”
I miejsce w Kon...
I miejsce w Konkursie „Mój region” I miejsce w Konkursie „Mój region”
I miejsce w Kon...
I miejsce w Konkursie „Mój region” I miejsce w Konkursie „Mój region”
I miejsce w Kon...
I miejsce w Konkursie „Mój region” I miejsce w Konkursie „Mój region”

 

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.