• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Piknik rodzinny

sam 0564                3 czerwca przy naszej szkole odbył się "Piknik rodzinny", który już na stałe wpisał się do kalendarza imprez szkolnych. Nasi uczniowie począwszy od oddziału przedszkolnego aż po szóstoklasistów przybyli wraz z rodzicami, dziadkami i rodzeństwem, by wspólnie spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Dorośli dzielnie przygotowywali kiełbaski i inne przekąski na grillach, a w tym czasie ich pociechy korzystały z przygotowanych specjalnie dla nich przez p. Iwonę i Grzegorza Szczygłów właścicieli firmy "Bajuś" atrakcji, a mianowicie: pompowanych zjeżdżalni, koników (niecałkiem na biegunach) i waty cukrowej.

                Głównym punktem programu tegorocznej imprezy był przegląd dziecięcych talentów zorganizowany przez p. Bożenę Krawczyk - Matysek i p. Małgorzatę Adamiuk. O oprawę muzyczną zadbali p. Anna i Kamil Kaliccy. Czas przy rodzinnym grillowaniu płynął nam w takt piosenek śpiewanych przez naszych uczniów i utworów, do których przygotowali oni układy choreograficzne. Były to występy solowe, duety, a także wykonania zespołowe, m.in. układy choreograficzne przygotowane w ramach zajęć prowadzonych przez szkołę tańca "Dance and Fun" oraz układ z pomponami dziewczynek z klasy II b, które ćwiczą pod okiem p. Doroty Sokowskiej. Wszyscy mali artyści otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez p. Justynę i Jerzego Bieleckich właścicieli firmy JB Multimedia. Były to piękne pluszowe misie, koce, skarbonki, kredki, smycze, gwizdki i inne gadżety. Dzieci były zachwycone! W tym samym czasie na szkolnym "Orliku" pod czujnym okiem p. Barbary Kacprowskiej, p. Lidii Kowaluk, p. Ewy Sowy, p. Małgorzaty Stasiuk, p. Elżbiety Szulak, i p. Anny Zdunek rozgrywano konkurencje sportowe, po przejściu których uczniowie otrzymywali drobne upominki. Dzielnie mierzyli się więc z kręceniem hula-hop, rzutami do kosza i woreczkami do celu, chodzeniem na miniszczudłach, a także spacerze w podwójnych spodniach, co sprawiało im szczególną radość. Pan Dariusz Denicki zaprosił uczniów klas starszych i chętnych rodziców do rozegrania wspólnego meczu piłki nożnej. Po zaciętej rywalizacji wygrali rodzice 8:4 .       

                W międzyczasie wszyscy uczestnicy imprezy mogli skorzystać z porad przedstawicieli bialskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, którzy proponowali też badanie poziomu tlenku węgla w wydychanym powietrzu, a także ćwiczenia "narkogoogle" i "alkogoogle". Osoby potrzebujące porady lub pomocy w postaci zmierzenia ciśnienia czy poziomu cukru we krwi znajdowały je u pani pielęgniarki Małgorzaty Zdanowskiej. Długie kolejki ustawiały się do p. Katarzyny Furtak, która obdarowywała dzieci balonami o przeróżnych kolorach i kształtach, a także do kącika, w którym p. Justyna Jakubczyk,
p. Agnieszka Sałuch, p. Barbara Szewc, p. Dorota Sokowska i p. Patrycja Skolimowska wymalowywały cudeńka na dziecięcych buziach. Dzięki p. Katarzynie Kroszczyńskiej i jej uczennicom nasi uczniowie mieli zaś tego dnia najbardziej fantazyjne fryzury.

                Piękna pogoda i moc atrakcji sprawiły, że buzie naszych uczniów oraz ich bliskich rozjaśniały uśmiechy, co tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że "Piknik rodzinny" w "Jedynce" to potrzebna i dobra inicjatywa.

Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.