• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku

dsc 0065Finał Województwa Lubelskiego turnieju piłki nożnej pn: „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku

Finały w województwie lubelskim odbyły się 5 i 6 kwietnia na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Pszennej 3 w Międzyrzecu Podlaskim. Pierwszego dnia o miano najlepszych rywalizowały dzieci w kategoriach do lat 8 oraz dziewczynki U-10, natomiast drugiego dnia swoje mecze rozegrali chłopcy do lat 10 oraz najstarsza kategoria wiekowa.

Całość stanowiła wielkie święto futbolu, podczas którego największe talenty z całego regionu mogły zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami przy gorącym wsparciu trenerów, rodziców oraz obecnych na rozgrywkach kibiców. Na wszystkich uczestników czekały medale, nagrody rzeczowe i oczywiście doskonała zabawa, a wszystko odbyło się w atmosferze fair play i przy oprawie godnej największych światowych turniejów.

Po dwóch dniach od 05 do 06 kwietnia 2017r. w Międzyrzecu Podlaskim poznaliśmy piłkarskich mistrzów województwa lubelskiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12. W finałach wojewódzkich XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” najlepsze okazały się PSP Momoty Górne i Football Academy Zamość (kategoria U-8), PSP Modliborzyce i UKS „Niedźwiadek” Chełm (kategoria U-10) oraz UKS „Piątka” Biała Podlaska i UKS „Niedźwiadek” Chełm (kategoria U-12). Dzięki temu zwycięstwu drużyny do lat 10 i 12 będą reprezentować województwo lubelskie podczas Finału Ogólnopolskiego, którego rozstrzygnięcie nastąpi 2 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie..

Miasto Biała Podlaska w kategorii dziewcząt U – 8 i U – 10 reprezentowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Białej Podlaskiej. Pojedynki meczowe były bardzo emocjonujące oraz pełne zwrotów akcji. Dziewczęta awansowały do rundy ćwierćfinałowej w której musiały uznać wyższość przeciwniczek ostatecznie zajmując V – mca.

Z „Jedynki” grały dziewczęta : U – 8

Zosia Marczuk , Wiktoria Winiarek, Maria Okulus, Małgorzata Furtak , Magda Kimicka, Zuzanna Demczuk,. Martyna Piasecka

W kategorii U – 10

Wiktoria Rudasz, Martyna Demianiuk, Wiktoria Lubańska, Claudia Dadun, Amelia Trejda, Zuzanna Przybysz, Julia Czech.

                                                             Gratulujemy !!

„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku
„Z Podwórka na ...
„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.