• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Zajęcia na basenie

20190115 145843W szkole dzieci mają możliwość nauki i doskonalenia pływania na basenie I LO.  Zajęcia skierowane są do wszystkich chętnych uczniów, którzy chcą sią nauczyć lub doskonalić swoje umiejętności pływackie pod okiem wyspecjalizowanej kadry instruktorskiej. Na zajęciach uczniowie poznają różne style pływania, ale również mają czas na zabawę w wodzie.

Podczas zajęć, dla urozmaicenia ćwiczeń, wykorzystywane są różne przybory do pływania, między innymi makarony, deski, obręcze, kółka do nurkowania i inne. Zajęcia prowadzone w ten sposób przynoszą dziecku wiele radości i motywacji do nauki. Charakter zajęć jest indywidualnie dopasowany do potrzeb i możliwości każdego ucznia. Uczniowie doskonalą poznane style pływania oraz podnoszą swoje dotychczasowe umiejętności pływackie. W roku szkolnym 2018/2019 w zajęciach bierze udział ok. 70 dzieci klas I – VI oraz oddziału przedszkolnego. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach: w poniedziałki i wtorki po 45 min.

 

Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie
Zajęcia na base...
Zajęcia na basenie Zajęcia na basenie

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.