• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

"Piłka Nożna Dziewcząt"

1W dniu 23. 04. 2013roku odbył się Finał Miasta Biała Podlaska w mini piłce nożnej dziewcząt .

Dziewczęta rozpoczeły turniej bardzo dobrze wygrywając wszystkie mecze eliminacyjne po zdobyciu bramki przez Izabelę Jurek.

SP 1 Biała Podlaska - SP 4 Biała Podlaska 1:0
SP 1 Biała Podlaska - SP 9 Biała Podlaska 1:0

W Finale o I miejsce dziewczęta z "Jedynki" zmierzyły się z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 5 .
Podczas meczu dziewczęta zagrały bardzo ambitnie choć brakowało na boisku kontuzjowanej Zuzanny Michalczuk z "Jedynki" .

Mecz o I miejsce :

SP 5 Biała Podlaska - SP 1 Biała Podlaska ( 3:1 )
Kolejność miejsc :

I miejsce - SP 5 Biała Podlaska

II miejsce - SP 1 Biała Podlaska

III miejsce - SP 3 Biała Podlaska
IV miejsce - SP 4 Biała Podlaska
VI miejsce - SP 9 Biała Podlaska
VII miejsce - SP 6 Biała Podlaska
Drużyna z "Jedynki" grała w składzie :
Elwira Samarczenko, Kamila Nestorowicz, Agata Nowak, Anna Kopczyńska, Monika Kulikowska, Karolina Klimkowska, Klaudia Bancarzewska, Marcelina Żurek, Marta Wyrodek, Izabela Jurek

Charytatywny ki...
Charytatywny kiermasz świąteczny Charytatywny kiermasz świąteczny
Charytatywny ki...
Charytatywny kiermasz świąteczny Charytatywny kiermasz świąteczny
Charytatywny ki...
Charytatywny kiermasz świąteczny Charytatywny kiermasz świąteczny
Charytatywny ki...
Charytatywny kiermasz świąteczny Charytatywny kiermasz świąteczny
Charytatywny ki...
Charytatywny kiermasz świąteczny Charytatywny kiermasz świąteczny
Charytatywny ki...
Charytatywny kiermasz świąteczny Charytatywny kiermasz świąteczny
Charytatywny ki...
Charytatywny kiermasz świąteczny Charytatywny kiermasz świąteczny

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.