• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Ślubowanie klas pierwszych

dscf09983. 10. 2012 r. był wyjątkowym dniem w życiu szkoły, wtedy właśnie odbyło się uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych. Przez cały wrzesień pierwszaki pod kierunkiem wychowawczyni pani Małgorzaty Stasiuk sumiennie przygotowywały się do tego wydarzenia. W tym dniu dzieci zdały egzamin na ucznia. Nie było łatwo. Musiały przejść przez kilka prób: próbę mądrości, uśmiechu, zręczności, śpiewu, wykazać się znajomością przepisów drogowych, umiejętnością liczenia.

Próbę zręczności przeszli wszyscy bez potknięcia.

obraz 052

Z przejęciem uczniowie popisywali się swoją wiedzą.

obraz 077

obraz 080

obraz 088

dscf0982

Próba uśmiechu była ciężka, trudno o piękny uśmiech po wypiciu kwaśnego soku.

dscf0989

kopia obraz 072

Po pomyślnym przejściu wyznaczonych zadań pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie. Po czym pani dyr. Małgorzata Kaczmarczyk oraz wice dyrektor pani Halina Żelisko dokonały pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 1 w Białej Podlaskiej

dscf0998

obraz 101

dscf1002

Po uroczystości jeszcze wspólne zdjęcie i zasłużony podwieczorek przygotowany przez rodziców.

dscf1015

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.