• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Rozstrzygniecie konkursu multimedialnego "WYDRA"

7W marcu b.r. nasi uczniowie wzięli udział w konkursie multimedialnym „Wydra" organizowanym w ramach projektu Ogólnopolska Kampania Edukacyjna „Wydra i zając"
03 czerwca 2012 r. w Supraślu na Bulwarach odbyło się uroczyste rozdanie nagród

Kategoria klasy 4-6 Szkół Podstawowych

I MIEJSCE Ewa Arasymowicz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej

II MIEJSCE Martyna Maszało - Szkoła Podstawowa nr 222 w Warszawie

III MIEJSCE Agata Popik - Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej

 

WYRÓŻNIENIA:

Krzysztof Sieński - Szkoła Podstawowa w Lidzbarku
Katarzyna Augustyniak - Szkoła Podstawowa nr 63 w Warszawie
Marceli Gortych - Szkoła Podstawowa w Miastkowie
Patryk Jarocki - Szkoła Podstawowa w Mońkach
Cezary Szymanowski - Szkoła Podstawowa im H. Sienkiewicz w Grajewie
Artur Gliński - Szkoła Podstawowa w Białaszewie
Mateusz Jaszczuk - Szkoła Podstawowa w Mrokowie

Gratulujemy!!!

Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole
Policjanci w sz...
Policjanci w szkole Policjanci w szkole

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.