• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Wiosenny konkurs recytatorski

dsc0349228 kwietnia w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do „Wiosennego konkursu recytatorskiego" organizowanego przez bialski MOK. Wzięli w nim udział uczniowie z klas I-VI. Uczestnicy zaprezentowali utwory polskich i zagranicznych twórców o różnorodnej tematyce. Jury w składzie: p. Dyrektor Halina Żelisko, p. Ewa Sowa, p. Justyna Jakubczyk i p. Anna Zdunek wysłuchało wielu ciekawych interpretacji mniej lub bardziej znanych utworów. Ostatecznie jury postanowiło wyróżnić I miejscem ex aequo pięć osób, a mianowicie: Natalię Drąg i Klaudię Szczęśniak z klasy Ib, które przygotowywała p. Barbara Szewc, Martę Wyrodek i Julię Żuk z klasy IIIb p. Ewy Sowy, a także Ewę Arasymowicz z kl. Vb p. Anny Zdunek. Wyróżnione uczennice będą reprezentować naszą szkołę w rejonowym etapie konkursu, który odbędzie się 14 maja b.r. Trzymamy kciuki za naszych młodych recytatorów.Konkurs history...
Konkurs historyczny Konkurs historyczny
Konkurs history...
Konkurs historyczny Konkurs historyczny
Konkurs history...
Konkurs historyczny Konkurs historyczny
Konkurs history...
Konkurs historyczny Konkurs historyczny

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.