• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Piłka nożna dziewcząt

pilka-nozna

Finał Miasta Biała Podlaska w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

W dniu 19.04.2011r. odbył się Finał Miasta Biała Podlaska w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt. Po rozlosowaniu grup rozpoczęły się spotkania na boisku „Orlik" w Szkole Podstawowej nr 9.
Nasza drużyna dziewcząt zagrała bardzo dobrze i uległa dopiero po dogrywce 0 : 2 klasie sportowej ze Szkoły Podstawowej nr 3 .

Kolejność rozgrywanych spotkań:

SP Nr 4 Biała Podl. - SP Nr 7 Biała Podl 0:0
SP Nr 2 Biała Podl. - SP Nr 3 Biała Podl 0:4
SP Nr 1 Biała Podl. - SP Nr 6 Biała Podl 4:0
SP Nr 5 Biała Podl. - SP Nr 9 Biała Podl 0:0
SP Nr 4 Biała Podl. - SP Nr 1 Biała Podl 0:2
SP Nr 2 Biała Podl. - SP Nr 5 Biała Podl 0:3
SP Nr 6 Biała Podl. - SP Nr 7 Biała Podl 0:0
SP Nr 9 Biała Podl. - SP Nr 3 Biała Podl 1:4
SP Nr 1 Biała Podl. - SP Nr 7 Biała Podl 1:1
SP Nr 5 Biała Podl. - SP Nr 3 Biała Podl 0:2
SP Nr 6 Biała Podl. - SP Nr 4 Biała Podl 0:3
SP Nr 9 Biała Podl. - SP Nr 2 Biała Podl 5:0


Mecz o III miejsce

SP Nr 9 Biała Podl - SP Nr 4 Biała Podl 3:0

Mecz o I miejsce

SP Nr 3 Biała Podl - SP Nr 1 Biała Podl 2:0 ( 0: 0 )

Kolejność miejsc:

I miejsce SP Nr 3 Biała Podl
II           SP Nr 1 Biała Podl
III          SP Nr 9 Biała Podl
IV          SP Nr 4 Biała Podl
V-VIII     SP Nr 5 Biała Podl
SP Nr 7 Biała Podl
SP Nr 2 Biała Podl
SP Nr 6 Biała Podl

Drużyna dziewcząt z SP Nr 1 w Białej Podlaskiej grała w składzie: Honorata Szyluk, Paulina Skakun , Klarecka Jowita , Wioleta Melaniuk, Sylwia Pradziuch, Gabrysia Kutnik, Klaudia Kwoczko, Sabina Siekielewska, Oliwia Wawryniuk.

pilka-nozna

GRATULUJEMY !!!

 

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.