• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Laureatka ogólnopolskiego konkursu „Narysujmy Europę"

DSC02438„Narysujmy Europę" to temat konkursu rysunkowego dla uczniów szkół podstawowych w Unii Europejskiej, zorganizowanego przez Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Estonii i magazyn dla dzieci TÄHEKE. W Biurze Informacyjnym Parlamentu Europejskiego w Warszawie wyłoniono 10 najlepszych prac, wśród nich znalazł się rysunek pastelami uczennicy z naszej szkoły - Faustyny Smarzewskiej z kl. IIIb.
W grudniu 2010 prace polskich laureatów przesłano do Tallina, gdzie jury złożone z pracowników estońskiego Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego, estońskich posłów do Parlamentu Europejskiego i redaktora naczelnego magazynu TÄHEKE wyłoni zwycięzców konkursu.
Podczas uroczystego świątecznego apelu Faustynka z rąk pani dyr. Haliny Żelisko i nauczycielki plastyki pani Justyny Jakubczyk otrzymała dyplom i nagrodę przesłaną z Biura Parlamentu Europejskiego w Warszawie.


DSC02979

Obraz (12)
Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.