• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Zapobiegajmy pożarom 2010

DSC02880OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM"
EDYCJI 2010/2011 - ETAP POWIATOWY - ROZSTRZYGNIĘTY

Dnia 25 listopada 2010 roku podsumowano edycję 2010/2011 Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom". Z naszej szkoły laureatami zostało czterech uczestników koła plastycznego prowadzonego przez panią Justynę Jakubczyk.
II GRUPA WIEKOWA - klasy I-III:
II miejsce - Karol Fedoruk kl. IIIb

DSC02757

 

III miejsce - Faustyna Smarzewska kl. IIIb

DSC02753

 

III GRUPA WIEKOWA - klasy IV-VI:


III miejsce - Paulina Aftaruk kl. VIa

DSC02752

Wyróżnienie - Weronika Wawrzyniewicz kl. VIa

DSC02753

Gratulujemy pomysłowości, oryginalności w ujęciu tematu, zaangażowania w wykonywaniu prac.
Nagrodzone prace zostaną przedłożone do oceny w wojewódzkim etapie eliminacji.
Ponadto naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie z koła plastycznego:

HONORATA SZYLUK VIA

DSC02766

MIKOŁAJ BECZEK VIA

DSC02762

KATARZYNA SZMYDKA IA

DSC02767

ALEKSANDRA KOTERAS IA

DSC02756

ALEKSANDRA KURASIŃSKA IA

DSC02759

JOANNA SĘCZYK VIA

DSC02765

MARCIN JÓŹWIK IB

DSC02761

ANNA DYTRY IA

DSC02768

WIKTORIA ROSOLSKA IA

DSC02758

KLAUDIA SZCZĘŚNIAK IA

DSC02755

WERONIKA CHWALUK IA

DSC02760

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.