• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Biała Podlaska w oczach dziecka”

konkurs fotoMiło nam ogłosić, że spośród nadesłanych zdjęć, przedstawiających różne miejsca w naszym mieście, które według Was są najciekawsze, wyróżniliśmy trzy fotografie autorstwa: Dominiki Saczuk z klasy 6b, Michała Borodijuka z klasy 6b i Sylwii Węgiełek z klasy 7a. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali dodatkowe punkty, natomiast osoby wyróżnione nagrodzimy pamiątkowym dyplomem i drobnym upominkiem.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i zapraszamy do obejrzenia prac ich autorstwa.


Dominika S. kl. VI b

Dominika Saczuk 6b

Michał B. kl. VI b

michal borodijuk 6b

Sylwia W. kl. VIIa

sylwia wegieek 7a

Julia B. kl. VI b

julia bielecka 6b

Zuzanna P. kl VIa

 zuzia przybysz 6a

Aleksandra D. kl. VI b

ola domanska 6b

Carolin E. kl. VI b

carolin eichler 6b

Marcin B. kl. VI a

marcin borodijuk 6a

Stanisław Sz. Kl. VIa

stanislaw szymanski 6a

Igor P. kl. VIa

igor pietrow 6a

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.