• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Nasi młodzi mistrzowie matematyki

unnamedJuż coraz częściej myślimy o wakacjach i zakończeniu roku szkolnego. Przychodzi czas podsumowań, m.in. osiągnięć matematycznych. W tym roku, z dumą, możemy poinformować, że uczeń klasy V a - Michał zajął 1. miejsce w Bialskiej Lidze Matematycznej, a uczeń klasy VI b -  Szymon zajął 2. miejsce  w swojej kategorii. 

Michał również otrzymał tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „PINGWIN 2019” i „GALILEO” na poziomie klas piątych. Na poziomie szóstych Szymon otrzymał tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „GALILEO”, a jego koleżanka z klasy Marysia otrzymała w tym konkursie wyróżnienie.

 

Serdecznie gratulujemy uczniom nagrodzonym, wyróżnionym, ale i tym, którzy podjęli trud przygotowania się, a następnie udziału w różnorodnych konkursach matematycznych. Podziękowania również kierujemy w stronę Rodziców, którzy zachęcali i stwarzali swoim „perełkom” warunki  do pracy.

Nauczyciele matematyki

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.