• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Konkursy plastyczne

to co widzePrezydent Miasta Biała Podlaska oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego zapraszają dzieci, młodzież oraz ich rodziców do wzięcia udziału w dwóch konkursach plastycznych. 

Konkurs „Pewnego dnia na zamku Radziwiłłów...” dedykowany jest duetom rodzinnym, dzieciom w 8-13 lat oraz ich rodzicom, którzy razem (jedno dziecko, jeden rodzic) wykonają komiks w wybranej technice plastycznej. Pracę można namalować, narysować lub wykonać w programie graficznym.

Konkurs plastyczny „To, co widzę” adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat i dotyczy tworzenia z natury w dowolnej technice malarskiej lub rysunkowej.

Chętni, którzy chcą wziąć udział w konkursach muszą spełnić kilka warunków: muszą mieszkać w Białej Podlaskiej, zapoznać się z regulaminem, stworzyć pracę, wysłać ją na e-mail podany przez organizatorów wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia do 27 marca 2020 r. Potem pozostaje tylko czekać na rozstrzygnięcie konkursów oraz na wyjątkowo smaczne nagrody, które przyjadą prosto do Waszych domów. Karta zgłoszenia do pobrania na: bck24.pl.
Miasto Biała Podlaska Michał Litwiniuk Klub Kultury PIAST - BCK24 Klub Kultury SCENA - BCK24 Klub Kultury Eureka - BCK24 Barwna Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Mlodziezy Muzeum Południowego Podlasia @Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej

to co widze

komiks regulamin

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.