• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH

img 20200207 1402337 lutego 2020r. odbył się Finał Miasta Biała Podlaska w piłce ręcznej dziewcząt -Igrzyska Młodzieży, w których uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 zajęły III miejsce.

W zawodach wzięły udział drużyny z siedmiu bialskich szkół. Uczennice naszej szkoły zagrały świetne mecze. Wyraźnie wygrały z zawodniczkami ze Szkół Podstawowych nr 6 i nr 9, ulegając zwycięzcom zawodów Szkole Podstawowej nr 3. Zdobyta lokata jest dla naszych dziewcząt dużym sukcesem.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w piłkę ręczną- Igrzyska Młodzieży:

Polubiec Oliwia (kapitan), Giedzińska Julia, Golik Małgorzata, Gruszka Gabriela, Mochnacz Amelia, Nadrajkowska Aleksandra, Wróbel Maja, Wiktoria Szewczuk. Starsze koleżanki wspierały także: Bielecka Julia, Czech Julia, Domańska Aleksandra, Furmaniuk Anna, Przybysz Zuzanna.

Opiekun: nauczyciel wychowania fizycznego Renata Pieńkowska

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

SUKCES NASZYCH ...
SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH
SUKCES NASZYCH ...
SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH
SUKCES NASZYCH ...
SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH
SUKCES NASZYCH ...
SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH
SUKCES NASZYCH ...
SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH
SUKCES NASZYCH ...
SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH
SUKCES NASZYCH ...
SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH
SUKCES NASZYCH ...
SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH
SUKCES NASZYCH ...
SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH SUKCES NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.