• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a

dsc08381Wychowawczyni klasy 3a wprowadziła dziś uczniów w fascynujący świat badań laboratoryjnych. Inspiracją była Maria Curie-Skłodowska, o której uczyliśmy się na zajęciach edukacji wczesnoszkolnej. Maria Curie już od najmłodszych lat z zachwytem obserwowała gabloty z przyrządami fizycznymi i interesowała się prowadzeniem badań. Dziś to nasi uczniowie z zapartym tchem przeprowadzali doświadczenia.Wykorzystaliśmy najprostsze rzeczy- ocet, sodę oczyszczoną, kwasek cytrynowy, czy wywar z czerwonej kapusty- i to właśnie dzięki nim uczniowie mogli poznać system naczyń połączonych, przeprowadzić badania pH, zobaczyć „wystrzałowy” koktajl, wulkan z piany, a nawet znikający atrament.

 

Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a
Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a
Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a
Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a
Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a
Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a
Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a
Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a
Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a
Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a
Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a
Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a
Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a
Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a
Lekcja otwarta ...
Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a Lekcja otwarta „Ze szkoły do laboratorium” w klasie 3 a

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.