• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020

dsc 2199W dniu 31 stycznia 2020 r. w Muzeum Południowego Podlasia odbyło się uroczyste podsumowanie na szczeblu regionalnym konkursu plastycznego „Moja przygoda muzeum”. W grupach wiekowych 7 – 9 lat, 10 – 12 lat oraz 13 – 15 lat uczniom naszej szkoły przyznano trzy miejsca i sześć wyróżnień.

I miejsce                             Wiktoria Idzikowska kl. Ia

II miejsce                            Gabriel Gryniewicz kl. IIa

II miejsce                            Dominika Saczuk kl. VIb

                               Wyróżnienia:

Dora Lubańska – kl. Ib

Magdalena Malska – kl. Ib

Ewa Stężała – kl. IIb

Aleksandra Jóźwik – kl. VIIa

Marta Stężała – kl. VIIa

Oliwia Zbarachewicz – kl. VIIa

Serdecznie gratuluję osiągnięć i jak zwykle wszystkich zainteresowanych zachęcam do indywidualnego zwiedzania wystawy, która prezentuje wiele ciekawych prac o bardzo wysokim poziomie – w tym rzeźb naszych uczniów wykonanych na kole plastycznym. Ekspozycja będzie otwarta do 8 marca 2020 r. Pragnący zdobyć cząstkową szóstkę z plastyki wiedzą, co mogą zrobić ;)

 

 

MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020
MOJA PRZYGODA W...
MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020 MOJA PRZYGODA W MUZEUM 2020

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.