• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 12 stycznia 2020.

logo

1Już ponad 20 lat młodzież z naszej Jedynki bierze udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku dziesięcioro z nich kwestowało na ulicach naszego miasta. Byli to uczniowie klas VIa, VIIa, VIIIa: Szymon Szyszko, Zosia Ulita, Eliza i Magdalena Winiarczyk, Leon Paszkiewicz, Zuzia Przybysz, Staś i Kuba Szymańscy, Konrad Demianiuk i Andżelika Miszczuk. Połączyła ich chęć udziału w „orkiestrze ludzkich serc”.

Jak co roku nie starano się bić rekordów zbiórki, bo nie o to chodziło. Jednak spotkawszy się z ludzkim uśmiechem, dobrocią i otwartymi portfelami zebrali niebagatelną kwotę 1936, 43 zł (rekordzistka Zosia Ulita zebrała aż 351,43 zł). Wszyscy nasi młodzi wolontariusze potwierdzili, że spotkali się z życzliwością ludzi i chęcią pomocy.

Opiekę zapewniła Lidia Kowaluk, pedagog SP nr 1.

28 finał Wielki...
28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 12 stycznia 2020. 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 12 stycznia 2020.
28 finał Wielki...
28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 12 stycznia 2020. 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 12 stycznia 2020.
28 finał Wielki...
28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 12 stycznia 2020. 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 12 stycznia 2020.
28 finał Wielki...
28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 12 stycznia 2020. 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 12 stycznia 2020.
28 finał Wielki...
28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 12 stycznia 2020. 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 12 stycznia 2020.

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.