• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Sukces naszego ucznia Bartosza Kozłowskiego

img 20191126 13582326 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej odbył V Wojewódzki Konkurs Recytatorski Utworów Adama Mickiewicza. Patronat honorowy nad nim objęli: p. Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty, p. Przemysław Czarnek – Wojewoda Lubelski oraz p. Michał Litwiniuk – Prezydent Miasta Biała Podlaska. Do konkursowej rywalizacji, w dwóch kategoriach wiekowych, zgłoszono 41 uczniów z Białej Podlaskiej oraz innych miejscowości województwa lubelskiego.

Uczeń naszej szkoły Bartosz Kozłowski z klasy Va zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sukces naszego ...
Sukces naszego ucznia Bartosza Kozłowskiego Sukces naszego ucznia Bartosza Kozłowskiego
Sukces naszego ...
Sukces naszego ucznia Bartosza Kozłowskiego Sukces naszego ucznia Bartosza Kozłowskiego
Sukces naszego ...
Sukces naszego ucznia Bartosza Kozłowskiego Sukces naszego ucznia Bartosza Kozłowskiego
Sukces naszego ...
Sukces naszego ucznia Bartosza Kozłowskiego Sukces naszego ucznia Bartosza Kozłowskiego
Sukces naszego ...
Sukces naszego ucznia Bartosza Kozłowskiego Sukces naszego ucznia Bartosza Kozłowskiego

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.