• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Jesienny konkurs recytatorski


DSC02693Dnia 25 października w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu recytatorskiego z języka polskiego i języka angielskiego. W pierwszej części zatytułowanej „Chopin i jego przyjaciele" uczniowie klas III-VI zaprezentowali utwory poetyckie poświęcone osobie Fryderyka Chopina bądź napisane przez twórców, żyjących w czasach kompozytora takich, jak Adam Mickiewicz. Jury w składzie: p. dyrektor Halina Żelisko, p. Lidia Kowaluk, p. Justyna Mirończuk, p. Joanna Radkiewicz, p. Anna Zdunek i p. Izabela Maziejuk przyznało po tej części następujące nagrody:

I m. - Marcie Wyrodek (opiekun - p. Ewa Sowa), II m. - Izabeli Daniluk (opiekun - p. Joanna Radkiewicz), III m. ex equo - Ewie Arasymowicz (opiekun - p. Anna Zdunek) i Jakubowi Kaczan (opiekun - p. Małgorzata Bilkiewicz). Wyróżnione osoby będą reprezentowały naszą szkołę w drugim, powiatowym etapie konkursu, który odbędzie się 5 listopada w bialskim MOK-u. W kolejnej części konkursu dzieci recytowały wiersze poetów anglojęzycznych. Najlepszymi w tym etapie okazały się przedstawicielki klasy VI i Vb. I miejscem jury nagrodziło Sabinę Siekielewską, II - Wiktorię Semeniuk, III zaś - Oliwię Wawryniuk. Uczennice przygotowywały się pod okiem p. Anny Zdunek. Zdobywając trzy pierwsze miejsca w etapie szkolnym dziewczynki przeszły tym samym do kolejnego etapu konkursu, rozgrywanego na szczeblu miejskim, który od trzech lat organizują nauczyciele j. angielskiego z naszej szkoły. Wszystkim nagrodzonym w niniejszych konkursach serdecznie gratulujemy!

ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE
ROBIMY SOKI OWO...
ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE ROBIMY SOKI OWOCOWO-WARZYWNE

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.