• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

„KONIE, JEŹDŹCY, ZAPRZĘGI”

1W piątek 15 listopada 2019 r. miał miejsce wernisaż wystawy „Konie, jeźdźcy, zaprzęgi”, podczas którego wręczono nagrody i wyróżnienia uczestnikom konkursu fotograficznego. Laureatami z naszej szkoły jest aż siedmiu uczniów.

I grupa wiekowa - dzieci najmłodsze:
I miejsce

Mateusz Jakubczyk, kl. Ia

II grupa wiekowa: 10- 12 lat :

II miejsce
Carolin Eichler, kl. VIb

III miejsce
Michał Borodijuk, kl. VIb

Wyróżnienie
Dominika Saczuk, kl. VIb, (za dwie prace)

III grupa: 13- 15 lat

I miejsce
Aleksandra Jóźwik, kl. VIIa

II miejsce
Małgorzata Golik, kl. VIIIa

III miejsce i wyróżnienie
Karolina Ostrowska, kl. VIIIa.

Ponadto Nagrodę Dyrektora Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej otrzymał Michał Borodijuk z kl. VIb.   Gratulacje!

Wszyscy mieli okazję zwiedzić też ekspozycję „Pasuję Cię na Rycerza św. Huberta”. Jak zwykle zachęcam do indywidualnego obejrzenia wystawy, która będzie prezentowana do 31 grudnia 2019 r. i opisania swoich refleksji w zeszycie do plastyki.

Justyna Jakubczyk

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.