• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Finał Miasta Biała Podlaska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 04.10.2019r.

img 20191004 112850Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 dziewczęta rocznik 2007 i młodsze: Dadun Klaudia, Czech Julia, Bielecka Julia, Florek Maria, Szymczuk Ewa, Domańska Aleksandra, Przybysz Zuzanna. Reprezentacja chłopców rocznik 2007 i młodsi: Borodijuk Marcin, Borodijuk Michał, Pietrov Igor,  Kuzniecov Serhij, Paszkiewicz Leon, Zdunek Jakub. Opiekun: Renata Pieńkowska

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VIII i młodsi) naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt składająca się z uczennic: Zofia Ulita, Aleksandra Jóźwik, Aleksandra Nadrajkowska, Zuzanna Klimkowicz- Oleszczuk, Julia Klimkowicz- Oleszczuk, Zuzanna Krajewska, Oliwia Zbarachewicz, Magdalena Rogoźnicka oraz drużyna chłopców: Grzegorz Chrząszcz, Konrad Demianiuk, Kacper Polubiec, Jakub Szymański, Mikołaj Kowaluk, Ruwim Kuznecov, Jakub Moczulski, Wiktor Niewiadomski.

Sztafetowe Bieg...
Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2019r. Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2019r.
Sztafetowe Bieg...
Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2019r. Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2019r.
Sztafetowe Bieg...
Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2019r. Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2019r.
Sztafetowe Bieg...
Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2019r. Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2019r.
Sztafetowe Bieg...
Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2019r. Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2019r.
Sztafetowe Bieg...
Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2019r. Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2019r.
Sztafetowe Bieg...
Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2019r. Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2019r.

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.