• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

c14bcad271cc621d5a6b612f7e23f4f4 wide 705x396Miniony piątek w SP nr 1 zapisał się pod znakiem tabliczki mnożenia. Uczniowie klasy 5a, 5b i 3b brali udział w akcji „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!” w ramach IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Mali egzaminatorzy podsumowując dzień, stwierdzili, że „klejnot w koronie Królowej Nauk” jest znany zarówno uczniom, nauczycielom jak i gościom szkoły.

W imieniu uczniów dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie, za uśmiech i miłą atmosferę.

AK

 

IX Światowy Dzi...
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
IX Światowy Dzi...
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
IX Światowy Dzi...
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
IX Światowy Dzi...
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
IX Światowy Dzi...
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
IX Światowy Dzi...
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
IX Światowy Dzi...
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
IX Światowy Dzi...
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
IX Światowy Dzi...
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
IX Światowy Dzi...
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
IX Światowy Dzi...
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
IX Światowy Dzi...
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.