• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym

20190927 13240227 września nasi uczniowie z klas V-VI pod opieką nauczycieli wybrali się na Plac Wolności, by wziąć udział w tradycyjnym już Jarmarku Michałowym organizowanym przez Urząd Miasta Biała Podlaska, Bialskie Centrum Kultury oraz Centrum Informacji Turystycznej z okazji Dni Patrona Miasta św. Michała Archanioła.

Podczas jarmarku odbył się kiermasz tradycyjnych produktów, sztuki ludowej i rzemiosła artystycznego. Uczestnikom jarmarku czas umilały także swoją muzyką zespoły ludowe z całego powiatu. Nasi uczniowie wzięli udział w uroczystym otwarciu jarmarku przez pana Michała Litwiniuka Prezydenta Miasta Biała Podlaska, który zaraz po przywitaniu wszystkich zebranych pokroił tort imieninowy, częstując nim dzieci i innych gości.

Nasi uczniowie ...
Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym
Nasi uczniowie ...
Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym
Nasi uczniowie ...
Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym
Nasi uczniowie ...
Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym
Nasi uczniowie ...
Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym
Nasi uczniowie ...
Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym
Nasi uczniowie ...
Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym
Nasi uczniowie ...
Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym
Nasi uczniowie ...
Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym
Nasi uczniowie ...
Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym
Nasi uczniowie ...
Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym Nasi uczniowie na Jarmarku Michałowym

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.