• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

19 09platerka europejskiego tygodnia sportu 1Dnia 24 września 2019 roku w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu nasza szkoła była gospodarzem międzyszkolnego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt. Zawody odbyły się w bardzo przyjaznej i ciepłej atmosferze, i była to zasługa nie tylko pięknej jesiennej pogody, ale też tego, że rywalizacja odbywała się zgodnie z duchem „fair play” i wszyscy swój udział traktowali jako fajną zabawę i miło spędzony czas.

W zawodach oprócz uczennic klasy 5a i 5b naszej szkoły, uczestniczyły uczennice klas piątych Społecznej Szkoły Podstawowej i Szkoły Podstawowej nr 4 z Białej Podlaskiej.

Naszą szkołę reprezentowały: Demianiuk Martyna, Kimicka Magdalena, Serhej Amelia, Struk Nicol, Demczuk Zuzanna, Furtak Małgorzata, Koc Anna, Kurek Aleksandra, Okulus Maria, Szymczuk Ewa.

Międzyszkolny T...
Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT
Międzyszkolny T...
Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT
Międzyszkolny T...
Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT
Międzyszkolny T...
Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT
Międzyszkolny T...
Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT
Międzyszkolny T...
Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT
Międzyszkolny T...
Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT
Międzyszkolny T...
Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT
Międzyszkolny T...
Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT
Międzyszkolny T...
Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT Międzyszkolny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.