• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM

 
wp 20190925 10 52 05 proW środę, 25 września 2019r, pierwszoklasiści udali się do bialskiego Multicentrum. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych z zakresu trzech modułów: Logikit, Multitechnika oraz Multiśrodowisko, które były bardzo ciekawe i rozwijające.
Dzieci poznawały gatunki i budowę zwierząt lądowych i morskich, rozwijały inwencję twórczą poprzez budowanie modeli konstrukcyjnych z klocków K’Nex, programowały robota, uczyły się korzystać z mikroskopu i pracowały z interaktywnym programem przed komputerem.

Pierwszoklasiści nabywali umiejętności społeczne zgodnie współpracując w grupie, poszerzali wiedzę przyrodniczą i rozwijali kompetencje cyfrowe poprzez pracę z urządzeniami multimedialnymi.

ZAJĘCIA KLASY 1...
ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM
ZAJĘCIA KLASY 1...
ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM
ZAJĘCIA KLASY 1...
ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM
ZAJĘCIA KLASY 1...
ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM
ZAJĘCIA KLASY 1...
ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM
ZAJĘCIA KLASY 1...
ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM
ZAJĘCIA KLASY 1...
ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM
ZAJĘCIA KLASY 1...
ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM
ZAJĘCIA KLASY 1...
ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM
ZAJĘCIA KLASY 1...
ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM
ZAJĘCIA KLASY 1...
ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM
ZAJĘCIA KLASY 1...
ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM ZAJĘCIA KLASY 1b W MULTICENTRUM

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.