• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Warsztaty fotograficzne

pierwszeW dniu 6 września 2019 r. dwudziestoosobowa grupa uczniów naszej szkoły z klas I-VIII pod opieką pani od plastyki uczestniczyła w Warsztatach fotograficznych w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim zorganizowanych przez Muzeum Południowego Podlasia. Pod fachowym okiem pana Artura Bieńkowskiego każdy zgłębiał tajniki fotografii. Na trzy części warsztatów składały się: portret – uwiecznianie sylwetki konia w ruchu, kadrowanie we wnętrzu i obiekt dynamiczny. W otoczeniu pięknej przyrody i niecodziennej architektury uczestnicy warsztatów starali się doskonalić swoje umiejętności. Wykorzystywali kontekst miejsca, przestrzeni, otoczenia – każdy nadarzający się moment, by zebrać jak najwięcej doświadczeń i jak najlepiej fotografować.

Spośród swoich zdjęć trzeba będzie wybrać tylko trzy najbardziej udane ujęcia i dostarczyć w formie odbitek na konkurs pod hasłem: „KONIE, JEŹDŹCY, ZAPRZĘGI”. Istnieje więc szansa, że jeszcze usłyszymy o osiągnięciach młodych fotografów.

Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotog...
Warsztaty fotograficzne Warsztaty fotograficzne

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.