• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ.

69850656 378787003023734 6037840371604520960 nDnia 1 września 2019 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystościach miejskich 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ. Po uroczystej mszy świętej w kościele św. Anny sztandar Szkoły Podstawowej nr 1 przeszedł w uroczystym pochodzie pod ścianę straceń na Placu Wolności, gdzie po wystąpieniu prezydenta miasta Michała Litwiniuka zostały złożone kwiaty i odbył się krótki montaż słowno-muzyczny.

 

80 ROCZNICA WYB...
80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ. 80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ.
80 ROCZNICA WYB...
80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ. 80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ.
80 ROCZNICA WYB...
80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ. 80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ.
80 ROCZNICA WYB...
80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ. 80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ.
80 ROCZNICA WYB...
80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ. 80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ.
80 ROCZNICA WYB...
80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ. 80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ.
80 ROCZNICA WYB...
80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ. 80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ.
80 ROCZNICA WYB...
80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ. 80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ.

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.