• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Festiwal Piosenki Angielskiej

20190513 13034913 kwietnia odbył się Festiwal Piosenki Angielskiej organizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 w Białej Podlaskiej. Zuzanna Krajewska uczennica kl. 6 zajęła 2 miejsce i otrzymała nominację do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Podlaska Nuta 2019. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! Gratulujemy również pozostałym uczestnikom konkursu za odwagę i chęć wystąpienia: Aleksandrze Domańskiej z kl. 5 oraz Amelii Mochnacz z kl. 7.

 

Festiwal Piosen...
Festiwal Piosenki Angielskiej Festiwal Piosenki Angielskiej
Festiwal Piosen...
Festiwal Piosenki Angielskiej Festiwal Piosenki Angielskiej
Festiwal Piosen...
Festiwal Piosenki Angielskiej Festiwal Piosenki Angielskiej
Festiwal Piosen...
Festiwal Piosenki Angielskiej Festiwal Piosenki Angielskiej
Festiwal Piosen...
Festiwal Piosenki Angielskiej Festiwal Piosenki Angielskiej
Festiwal Piosen...
Festiwal Piosenki Angielskiej Festiwal Piosenki Angielskiej
Festiwal Piosen...
Festiwal Piosenki Angielskiej Festiwal Piosenki Angielskiej

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.